Priekšrocības un izaicinājumi

Ceļā uz sadarbību

A2B biznesa filozofija balstās uz vienu no galvenajiem misijas elementiem: “Ļaut Klientiem darīt to, kas viņiem patīk un to ko viņi dara vislabāk” vai oficiālākā veidā "Ļaut klientiem koncentrēties uz viņu pamatdarbību”.

To pašu pieeju mēs izmantojam arī darbinieku vidū. Katra darbinieka galvenais mērķis ir ļaut saviem klientiem darīt to, kas viņiem patīk un ko viņi dara vislabāk. Šajā kontekstā, tāda paša uzvedība ir arī starp jaunākajiem un pieredzējušākajiem kolēģiem. Mums ir ierasts dot pieredzējušākajiem darbiniekiem veikt daudz interesantākus, grūtākus un izaicinošākus uzdevumus, pārliekot no viņa pleciem tos uzdevumus, kurus viņš jau uzskata par rutīnas darbu, dodot tos jaunākajiem darbiniekiem, kuriem ir mazāk pieredzes un zināšanu, un kuriem šis darbs liksies interesantāks un attīstošāks.

Interesants darbs

Mēs uzskatām, ka darbam jābūt interesantam un jautram, cik vien tas praktiski iespējams. Tātad, kad kāds no pieredzējušākajiem kolēģiem sāk veikt sarežģītāku darbu, mēs, mēģinām viņam dot jaunākos kolēģus un praktikantus, kuriem var deleģēt kādu darbu.

Trenēšanās uzdevumi ātrai prasmju attīstībai

Lielāko daļu uzdevumu būs diezgan grūti izpildīt mūsu darba efektivitātes prasību un augsto kvalitātes standartu dēļ. Tādēļ, kopā ar uzdevumu jums parasti tiks dota pamācība, kā to izpildīt.

Mēs ļoti rūpējamies par lietvedības precizitāti, detaļām, dokumentu noformēšanu un termiņu ievērošanu, tāpēc esiat gatavs grūtiem uzdevumiem. Tomēr jums tiks dota lieliska iespēja uzlabot lielāko daļu prasmju, kas ļoti nepieciešamas mūsdienu biznesā:

  • racionāla darba laika izmantošana;
  • spēja deleģēt;
  • efektīva komunikācija;
  • proaktīva pieeja;
  • MS Word, MS Excel un MS Outlook izmantošanas prasmes.

Iespēja uzņemties vairāk pienākumu

Mēs nepieņemam cilvēkus, lai viņi vienkārši aizņemtu darba pozīcijas. Pieņemot darbā, mēs meklējam cilvēkus, kas var augt. Mūsu darba organizācija neierobežo jūsu karjeru, tā drīzāk stimulē un pat mudina jūs augt. Lai gūtu panākumus, jums jāizmanto tā pati pieeja, ko mēs izmantojam, lai iegūtu vairāk darba no mūsu klientiem.

Piemēram, jums tiek lūgts sagatavot rēķinu sarakstu, kuri jāizraksta šajā mēnesī. Lielākā daļa mūsu praktikantu sagatavojot sarakstu, noliks to uz sava priekšnieka galda un jūtīsies laimīgs. Un, ja priekšnieks ir aizņemts un arī visi apkārtējie cilvēki ir aizņemti, praktikanti droši vien sēdēs un gaidīs vai nodarbosies ar mazāk interesantiem uzdevumiem. Bet ir labāks veids, kā rīkoties šajā situācijā. Jūs varētu jau sākt pamazām domāt: “Kāpēc mums vajadzīgs šis saraksts?" Vai ir iespējams izrakstīt rēķinus uz tā pamata". Tātad, jūs labāk nāciet pie priekšnieka un jautājiet, vai viņš ir pārskatījis sarakstu. Un, ja, pieņemsim, priekšnieks nav to izdarījis, tad jautāt, kad viņš to spēs izdarīt un brīvprātīgi sagatavojiet rēķinus, pamatojoties uz savu izveidoto sarakstu.

Parasti priekšniekam ir ātrāk pašam paveikt lielāko daļu uzdevumu, nevis sākumā skaidrot studentiem un pēc tam labot kļūdas. Tātad, nedaudz proaktivitātes palīdzēs jums ātrāk apgūt sarežģītus uzdevumus un veikt tos pašiem.

Bet neapstājieties pie tā. Padomājiet par nākamajiem soļiem. Kāpēc mums jāsagatavo rēķini? - Droši vien, lai tos izsūtītu. Piedāvājiet savu palīdzību. Kāpēc mēs esam nosūtījuši šos rēķinus? - Iespējams, lai iegūtu naudu. Sekojiet arī līdzi maksājumiem.

Sperot šādus soļus, jūs ātri nokļūsiet līdz brīdim, kad esat tik noderīgs priekšniekam, ka viņš sāks meklēt jums asistentu, kas ļautu jums veikt vērtīgāku un sarežģītāku darbu. Pēc šī maršruta jūs varat uzkāpt līdz partnera pozīcijai.

A2B ir ideāls uzņēmums šādai proaktīvai atbildības uzņemšanai, jo darba deleģēšana ir mūsu kultūrā un to atbalsta visa mūsu komanda.

Iespēja iegūt pilnu priekšstatu par grāmatvedības procesu

Vērtību radīšanas procesā mēs sadalām uzdevumus un pienākumus starp mūsu komandas locekļiem, pamatojoties uz viņu prasmēm. Jaunākais personāls ir atbildīgs par regulāru uzdevumu un samērā vienkāršu uzdevumu izpildi, savukārt pieredzējušākajiem kolēģi veic sarežģītākus darbus un apmāca jaunākos kolēģus.

Tātad, jums būs iespēja apgūt visas grāmatvedības jomas, sākot no rēķinu un bankas grāmatošanas, līdz likumdošanas un vadības ziņojumu sagatavošanai.